CZM Air
tren

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

CZMAIR, Türkiye pazarına 2015 yılında CZM Mühendeslik tarafından getirilmiştir. CZM Air & Daiseku Filtre sistemleri olarak 20 yılı aşkın süredir endüstriyel atık gaz filtreleme, hava temizleme ve şartlandırma alanlarında faaliyet göstermekteyiz. Yüksek kalite anlayışımız ve tecrübemiz doğrultusunda Türkiye Pazarında geniş bir Pazar payına sahibiz. “Ürünlerimiz & Hizmetlerimiz” ile tercih edilen üretici marka konumunda olup bu birikimi global pazarda uluslar arası iş ortaklarımıza ihraç etmekteyiz.

CZMAIR, elektrostatik filtrelerini, sürdürülebilirlik-sağlamlık ve yenilik ilkelerinden hareketle her daim güncel ve işlevsel tutabilmeyi amaçlar. Bunun için uzman kadromuzla beraber hiç durmadan çalışmaktayız. İşe koyulduğumuz ilk günden beri sizlerin en yakın çözüm ortağınız olmaktan gurur duymaktayız.

 

Vizyon & Misyon

Doğaya zarar vermeden sonraki nesillere aktarabilmek ve onu koruyabilmek düşüncesiyle, havalandırma ve iklimlendirme sektöründe ki fiziksel gücümüzü arttırıp, global pazarda distribütörlükler oluşturarak bir Türk markası olan CZMAIR’ ı, uluslararası pazarda sektörün lokomotif markası durumuna getirmek hedefindeyiz.

 

Gün geçtikçe kirlilik oranında artış gözlenen havanın ve paralelinde yok olan doğamızın korunmasında ki kritik görevimizi alanında uzman kadromuz ve sektörde ki paydaşlarımızla birlikte layıkıyla yerine getirebilme gayretindeyiz. Satış kadar, satış sonrası hizmetlerinde bu hareket için ne kadar önem azlettiğinin bilincindeyiz. Bu doğrultuda yeni bayilikler, teknik servis noktaları ve lojistik destek ağları oluşturmaktayız. Sizlere daha iyi hizmetler sunabilmek için sektörde ki yerimizi canlı tutarak kapasitemizi arttırmak en başlıca görevimizdir.

 

Tıkla Ara