CZM Air
tren

Elektrostatik Filtre Sistemleri Nedir ?

Elektrostatik Filtre Sistemleri

Elektrostatik Filtre Sistemleri

Elektrostatik filtre sistemleri yaşanılan hava kirliliğini en aza indirmeyi hedefleyen bir sistemdir. Ülkemizde yapılmış olan hava kirliliği sonucundan elde edilmiş olan verilere baktığımızda AB ve Dünya Sağlık Örgütü’nün belirlediği sınır değerlerden yüksek sonuçlar elde edildiğiyle karşılaşılmıştır. Günlük ve yıllık ölçümlerden sonra sınır değerler metreküp başına 125 mikrogram kükürt dioksit ve 50 mikrogram partikül madde olmasına karşılık ülkemizde elde edilen değerler metreküp başına 225 mikrogram kükürt dioksit ve 80 mikrogram partikül madde şeklinde hesaplanmıştır.

Bu da çok ciddi bir hava kirliliği ile karşı karşıya kaldığımızın göstergesidir. Bunun için çözüm üretmemiz gerekmektedir. Firmamız olarak yaşanılan bu hava kirliliğinin önüne geçmek adına elektrostatik filtre sistemini sizler için geliştirdik. Elektrostatik filtre sistemleri iç mekanda oluşabilecek hava kirliliğine bağlı olarak bakteri, akar ve küfler üreme ortamlarını önlemek için kurulmuş bir sistemdir. Ortamın hava temizliğini sağlamak ve iç mekan hava kalitesini arttırmak için elektrostatik hava temizleme cihazlarını tercih ederek sağlığınızı garanti altına alabilirsiniz.

Elektrostatik Filtre Üretici

Elektrostatik filtre üretici bu işi titizlikle yapmalıdır. Çünkü insan sağlığını ve çevre kirliliğini doğrudan etkileyen bu sistemin kaliteli ve doğru bir biçimde yapılması gerekmektedir. Firmamız olarak işinin ehli mühendislerle çalışarak bu sistemin tamamen başarılı olmasını sağlamaktayız. Elektrostatik filtre çok geniş alanlarda kullanımı mümkün olan bir sistem olduğu için her alanda üretimi mevcuttur. Sağlığımızı etkileyen kötü kokulardan, zararlı yağlardan ya da duman gibi durumlardan kurtulmak için kurulan bu sistem üreticisi tarafından müşterilere faydalı bir sistem olmalıdır. Bunun bilincinde olan firmamız yüksek kalite ve başarı oranına sahiptir.

Elektrostatik filtre sistemleri hava kirliliğinin yanında insan sağlığını da doğrudan etkilemektedir. Hava kirliliğinin oluşturduğu sağlık problemleri her geçen gün daha da artıyorken üreticilerin bu sistemi kullanması oldukça önemli bir durumdur. Her üreticinin, satıcının hatta yasanın bile bu konuda duyarlı olması gerekmektedir. Sağlımızı tehdit eden bu sorunu aşmak bizim elimizdedir. Elektrostatik filtre sistemlerini kullanarak sizler de hava kirliliğine karşı bir adım atabilir bu sorunu hep birlikte aşmamızı sağlayabilirsiniz.

 

 

29 Temmuz 2022
307 görüntülenme

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Tıkla Ara